Entegre Video Konferans Çözümü

Her yerden çalışabilen bir ekibe sahip olun ve onları video konferans deneyimi ile güçlendirin.

Uzak Çalışanlar

Farklı konumlardan çalışan personele sahip olmak, izole ekipler anlamına gelmez. İşbirliğine dayalı çevrimiçi toplantılar, herkesin aynı sayfada kalmasına yardımcı olur.

Doğal Konuşma

Sözel olmayan, mimiklerle iletişim kurmanın, karşılıklı anlayışlara hızla ulaşmanın, daha hızlı eylemler ve karar verme elde etmenin insancıl bir yolu.

Organizasyonunuzun Ötesinde

Müşterileriniz, ortaklarınız veya diğer akranlarınız olsun, bir güven duygusunu geliştirmek için bir mesafe duygusu yerine, sanal olarak harici katılımcılarla görüşün.

Telecommuting-rafiki

Çevrimiçi Toplantı İhtiyaçları.

Birleşik iletişim stratejisinin bir parçası olarak, video konferans artık sadece büyük kuruluşlar için değil. KOBİ’ler ayrıca daha hızlı iş yapmak, ekip işbirliğini geliştirmek, müşterilerle daha güçlü ilişkiler kurmak için giderek daha fazla yüz yüze etkileşimleri benimsiyorlar.

Pahalı konferans hizmetlerini unutun; artık hafif bir seçeneğiniz var. KOBİ’lerin temel çevrimiçi toplantı ihtiyaçlarına göre uyarlanmış olan video konferans çözümümüz, coğrafi olarak dağınık çalışanlar ve müşterilerle her zamankinden daha hızlı bir şekilde bağlantı kurmak ve etkileşim kurmak için daha etkileşimli ve kullanıcı dostu bir yol sunuyor.

Nerede kullanıyor olursanız olun iş aramaları yapabilir ve alabilir, kurumsal kişilere erişebilir, iş arkadaşlarınızın iletişim durumunu görebilir, onlarla sohbet edebilir, dosya paylaşabilir ve konferanslar başlatabilirsiniz herhangi bir cihazla ulaşabilirsiniz.

Video Konferans Özelikleri

Webinar-bro
Webinar-pana

Video Konferans, Ekran Paylaşımı ve Mesajlaşma

Anında veya planlanmış bir toplantı başlatın ve iş arkadaşlarınızı ve müşterilerinizi katılmaya davet etmek için toplantı bağlantısını paylaşın.

Doğrudan web tarayıcısı üzerinden video konferanslara katılmak için tıklayın, uygulama veya eklenti yükleme konusunda zamandan ve emekten tasarruf edin.

Gösteri için ekranınızı tüm katılımcılarla aynı anda paylaşın ve fikir alışverişinde bulunmak için anında başkalarıyla sohbet edin.

Toplantı sahibi olarak, tek tek veya tüm katılımcıların sesini kapatabilir, belirli kişileri kaldırabilir ve istediğiniz zaman toplantıyı sonlandırabilirsiniz.

Scroll to Top
Sohbete Başla
Santral Market
Merhaba 👋
Video Konferans Çözümü hakkında bilgi almak ister misiniz??
Call Now Button