IP Santral CRM ve CTI Entegrasyonu

Yaptığınız ve aldığınız her çağrı için daha fazla bilgi ve seçenek sunan Yeastar PBX Sistemi CRM ve CTI entegrasyonu, telefon iletişiminiz için verimliliği artırır.

Nedir?

CRM ve CTI hakkında daha ayrıntılı bilgileri hemen keşfedin!

Özellik ve Avantaj

Özellik ve avantajları daha ayrıntılı bilgileri hemen keşfedin!

Sistemler

Sistemleri hakkında daha ayrıntılı bilgileri hemen keşfedin!

Software integration-amico

IP Santral CRM ve CTI Entegrasyonu Nedir?

CRM, bir şirketin müşterilerle etkileşimini ve satış beklentisini yönetmek için iş dünyasında yaygın olarak kullanılmaktadır. İş dünyasının onsuz yaşayamayacağı bir diğer şey de, işletmelerle hayati iletişim bağlantıları sağlayan telefon sistemidir. İkisini birleştirmek her ikisinin de en iyi performansını sağlar.

Yeastar Telefon Santralleri, CRM uyumludur ve Asterisk Yönetimi Yönetim Arabirimi’ne (AMI) erişimi olan popüler CRM çözümleriyle entegrasyonu destekler. Açık API, üçüncü taraf uygulamaların Yeastar IP Santral Sistemi ile entegre edilmesini sağlar. Yakında daha fazla CRM desteği gelecek.

 

Desteklenen Özellikler ve Avantajlar

Advantages-amico
Cloud hosting-rafiki

Desteklenen CTI Sistemleri

Zoho CRM, Salesforce, Google contacts, Microsoft Dynamics 365, Outllook, Sugar CRM uyumludur. 

Yeastar Linkus Desktop Client artık Salesforce CRM, Microsoft Dynamics 365, Outlook İletişim, Google İletişim ve Zoho CRM dahil olmak üzere kesintisiz üçüncü taraf CRM Entegrasyonunu destekliyor. Entegre CRM sistemi ile kullanıcılara müşterilerle ilişkileri geliştirerek üretkenliği ve işbirliğini vb. Geliştirirken arayan bilgilerine daha fazla görünürlük verilebilir.

CRM sistemi entegre edildiğinde, Yeastar Linkus kullanıcıları Linkus’ta bir pop-up çağrısı görebilir ve Salesforce / Microsoft Dynamics 365 kişisi kendisine çağrı kayıtları CRM sistemlerine kaydedildiğinde bir web sayfasında otomatik olarak gösterilen iletişim bilgilerini görebilir . 

Desteklenen CRM Sistemleri

Daha iyi iş sonuçları için hangi CRM sistemlerinin desteklendiğini görün

Scroll to Top
Sohbete Başla
Santral Market
Merhaba 👋
IP Santal CRM ve CTI Entegrasyonu hakkında bilgi almak ister misiniz??
Call Now Button