Otel Telefon Santral Sistemi

Otel Telefon santral sistemleri, Profesyonel hizmet sunmada mükemmel olmak için, otellerin iletişim altyapılarında çok yönlü bir iyileştirme sunmalıdır. Otel için uygun IP Telefon ve IP Santral sistemi arıyorsanız doğru yerdesiniz!

Otel Telefon Santral

Çok yönlü Yeastar S-Serisi Santral analog ve IP telefonlar hakkında daha fazla bilgi edini.

Avantajlar

Profesyonel telefon sistemleri takip etmek ve daha fazla bilgi için hemen keşfedin.

Yönetim Uygulaması

Yönetimin takibini sağlayacak basit sistemlerini hemen keşfedin.

Hotel Booking-amico

Yeastar Otel Telefon Santral Sistemi

Çok yönlü Yeastar S-Serisi Santral analog ve IP telefonlar ile kullanılabilir ve iletişim maliyetlerini düşürmek için PSTN, E1 / T1 / PRI, BRI, GSM, WCDMA ve VoIP bağlantısı sağlar. Gelişmiş ses işleme tekniklerini benimseyen kullanıcılar için kaliteli sesli aramalar sağlar. Gömülü sistem, sezgisel Web arayüzü ile yönetim ve bakımı kolaylaştırır, operatör düzeyinde çalışma ve güvenilirlik sağlar.

Resepsiyon masası, konuk odaları, konsiyerj, ortak alan ve otel arka ofisi bir çeşit telefon müsaitliği gerektirir. Otel telefonlarınızın Yeastar PBX Sistemi ile uyumlu olduğunu bilmek kesinlikle size huzur verir. Hangi otel telefonlarının desteklendiğini bulun .

Yeastar Otel Telefon Santral Sistemi Avantajları

Advantages-amico (1)
Businessman-amico

Yeastar Kolay Otel Yönetim Uygulaması

Otel sahipleri, her zaman müşteri deneyimini geliştirirken düzenli otel operasyonlarının otomasyonunu kolaylaştıran ağırlama telefon sistemleri ararlar. Yeastar Hotel Uygulaması, S-Serisi VoIP PBX Uygulama Merkezi üzerinden sunulan katma değerli bir hizmettir . Kolay otel yönetimi sunmak ve operasyonel verimliliği artırmak için zengin IP Santral özelliklerini gelişmiş konukseverlik işlevleriyle birleştirir. Tek ödeme ile ömür boyu lisanslanır.

Yeastar Hotel App, rezervasyon, check-in ve check-out hizmetlerini yönetmek, otel uyandırma araması düzenlemek, her odanın durumunu kontrol etmek, mini bar hizmeti sunmak ve kişiselleştirilmiş fatura raporları ve diğer günlükleri çalıştırmak için küçük ve orta ölçekli otellere güç verir. operasyonel görevler, müşteri hizmetlerini büyük ölçüde geliştirir.

Otel Uygulaması Yararları: Kolay Otel Yönetimi

Otel App otellerde sağlam bir otelcilik telefon sistemi oluşturmak için zengin bir dizi telefon özellikleri ile birlikte gelişmiş konukseverlik özellikleri sağlar. Otelin ön büro veya yöneticileri, oda giriş ve çıkış, rezervasyon ve çağrı ücretlerini, vb. Web ara yüzüyle esnek bir şekilde yönetebilir.

Konuk memnuniyeti bir otelin başarısının temel direğidir. Hotel App ile konuklar hakkındaki bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz. Oteller konuk bilgilerini saklamak ve almakla kalmayıp konukların telif haklarını güçlendirmek için check-in sırasında tekrarlanan konukları tanıyabilir.

Faturalandırma raporu, otel işletmenizin tümleşik bir görünümünü sağlamak için çok önemli olan arama ücretleri, mini bar giderleri vb. Gibi tüm giderleri açıkça gösteren check-out sırasında otomatik olarak oluşturulacaktır.

Tüm konaklama özellikleri ve telefon özellikleri tek bir sistemde, evrak işlerini en aza indirecek ve konukların güncel kayıtlarını tutacaktır. Yeni bir Otel Uygulamasından gerçekleşen operasyonel harcamalardaki azalma önemli olabilir ve işletmenizin rekabet gücü artacaktır.

Businessman-pana
Working remotely-cuate

Yeastar Hotel App Özellikleri

Yeastar Hotel App Faturalandırma

Printing invoices-rafiki
Onboarding-bro (1)

Yeastar Hotel App Oda İşletmesi ve Yönetimi

Scroll to Top
Sohbete Başla
Santral Market
Merhaba 👋
Oteller İçin Telefon Santrali hakkında bilgi almak ister misiniz??
Call Now Button