Linkus Softphone ile İşinizi Yanınızda Götürün

Linkus Softphone Uygulaması ile masa telefonunun tüm özellikleri mobil cihazınız ve bilgisayarınız tarafından gerçekleştirilebilir. Microsoft Windows, macOS, iOS ve Android cihazlarda kullanılabilen Linkus, gerçek zamanlı iş iletişimini birden fazla cihazda kolaylaştırır.

Mobil Uygulama

Daha kaliteli görüşmeler yapmanızı sağlayacak uygulama seçeneklerini keşfedin!

Yazılım Telefon

İnternete bağlı bir cihaza yüklenen ve telefon görüşmeleri yapmak için kullanılan yazılımı keşfedin!

Nasıl Çalışır?

Basit çalışma tekniklerini daha fazla öğrenerek kurulum ve ayrıntılarını keşfedin!

Devices-rafiki

İş Telefonunuz Her Zaman Yanınızda

Yeastar Linkus Mobil Uygulama

Linkus ile ofisiniz her yerde avucunuzun içinde.

Ses iletişimi telefonunuzun internet hattı üzerinden gerçekleşir. Böylelikle en kaliteli ses aktarımı mümkün olur.

Diğer mesajlaşma uygulamalarında olduğu gibi telefonunuzun rehberindeki tüm kişileri uygulama üzerinden görüşebilirsiniz.

Android ve Iphone uygulama mağazalarından Linkus’un sürekli güncel versiyonunu kullanabilirsiniz.

Uygulama üzerinden müşterilerinizle konferans görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Calling-amico
Cross-platform software-amico

Yazılım Telefon Softphone Nedir?

Softphone, internete bağlı bir cihaza yüklenen ve telefon görüşmeleri yapmak için kullanılan bir yazılım uygulamasıdır. Tipik olarak, softphone yazılımı VoIP sağlayıcınız veya IP Santral üreticiniz tarafından sağlanır ve normal bir IP Telefon ile aynı şekilde çalışan kullanıcı dostu bir ara yüzdür. Bu ara yüz kullanıcıların aramaya ve VoIP çözümleriyle birlikte gelen tüm özelliklere erişmesini sağlar.

Uzaktan çalışmanın yanı sıra işin yapılması için ofisi araçlarla donatmak için eksiksiz bir çözüm paketi sunar. Genel olarak, SOFTPHONE  tüm VoIP özelliklerinize erişebilir ve bunları geliştirebilir, bu da geleneksel telefonların (adaptörlerle bile) yapamayacağı bir şeydir. Bu nedenle birçok sağlayıcı, VoIP telefon servisiyle birlikte gitmek için kendi yazılım telefonu yani softphone da üretir. 

Softphone nasıl çalışır?

Yazılım telefonunun (Softphone) mantığını anlamak oldukça basittir. Çoğu sağlayıcı için, telefonunuzu ayarlamak, programın yerleşik kurulum işlemini takip etmek kadar kolaydır, bu da sizi birkaç dakika içinde çalışır hale getirir.
Bir VoIP kulaklık (veya bilgisayarınızdaki bir mikrofon ve hoparlör kombinasyonuna erişim)
Mümkün olan en iyi sesi almanızı sağlamak için bir kulaklıklı mikrofon seti önerilir. Harika hoparlörleriniz ve sesinizi iyi algılayan bir cihazınız olsa da, ortam gürültüsünün uygun bir kulaklık olmadan ses kalitesini bozması için daha fazla fırsat vardır.

Ayrıca bir masaüstü bilgisayara sahip olduğumuzdan da bahsediyoruz, ancak öncelikle bir masaüstünde çalışmazsanız bir yazılım telefonuna erişebilen başka birçok cihaz var. 

Cross-platform software-bro
Scroll to Top
Sohbete Başla
Santral Market
Merhaba 👋
Evden ve Uzaktan Çalışma Çözümleri hakkında bilgi almak ister misiniz??
Call Now Button